Tendon 7mm - на мерење
Кошничката е празна!
Најпродавани

Tendon 7mm - на мерење

Tendon 7mm - на мерење
Бренд: Tendon
Код на производот: Tendon
Достапност: 297
75ден.
 
   - ИЛИ -   

Замка од чешкиот бренд Тендон

Дебелина (mm): 7
Мин. сила (daN): 1300
Тежина (g/mm): 34
Сертификати/Стандарди: CE 1019, EN 564

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tendon 7mm