Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Folly

Trimm Folly
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 2
5,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Подметач на надувување со одлична термална изолација и потпора, а мал волумен при пакувањето.
Благодарение на силните материјали од кои е направен, подметачот може да издржи и добро „малтретирање“.
Во овој модел има вградена „рачна пумпа“ за брзо и лесно пумпање.

Материјали:
75D „рипстоп“ полиестер со TPU слој

Големини
188 x 51 x 6,5 cm;
кога е спакуван: 9 x 28 cm

Тежина: 500грама

Дебелина кога е напумпан: 6.5цм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, folly