Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Prima

Trimm Prima
Trimm Prima Trimm Prima
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 2
2,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Женски „полар“ со компактен крој - среден слој од облеката, кој е наменет за подобар термо комфор.
Материјало е лесен, мек и фино растеглив - за што подобро чувство при движењето.

Од овој модел на залиха имаме уште само Л големина.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, prima