Tec Obex Pro
Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec Obex Pro

Tec Obex Pro
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 1
990ден.
 
   - ИЛИ -   

Рогови за велосипед
Алуминиум 6061 CNC
Должина: 118мм
Тежина: 58гр
​Ергономска форма

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:



Клучни зборови: Tec, Obex Pro