Tec Peritus MTB 620mm
Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec Peritus MTB 620mm

Tec Peritus MTB 620mm
Бренд: Tec
Код на производот: Tec
Достапност: 2
1,650ден.
 
   - ИЛИ -   

Алуминиум 2014-T6
Ширина: 620 mm
Фат: 31.8 mm
Рајз: 15 mm
Агол: 9 степени
Тежина: 238 g

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: tec peritus