Кошничката е празна!
Најпродавани

Tec Alo black

Tec Alo black
Бренд: Tec
Код на производот: TEC
Достапност: 2
1,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Рогови за велосипед
Алуминиум 6061
Должина: 80мм
Тежина: 75гр
​Ергономска форма

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tec, Bar end