SRAM PC 1 single speed
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM PC 1 single speed

SRAM PC 1 single speed
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
800ден.

Ланец за една брзина
114 линкови
356 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sram, pc 1