SRAM Rival 12s
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM Rival 12s

SRAM Rival 12s
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 5
2,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Ланец за 12 брзини
СРАМ Ривал

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: SRAM, Rival