SRAM PC 1130 11s
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM PC 1130 11s

SRAM PC 1130 11s
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 4
1,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Ланец за 11 брзини
СРАМ ПЦ 1130

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: SRAM, 1130