SRAM 1170 11s 11-28
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM 1170 11s 11-28

SRAM 1170 11s 11-28
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 3
6,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Касета за 11-брзински менувачки системи
Однос: 11-12-13-14-15-16-17-19-22-25-28

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sram, 11s