SRAM PC 850 8sp
Кошничката е празна!
Најпродавани

SRAM PC 850 8sp

SRAM PC 850 8sp
Бренд: SRAM
Код на производот: sram
Достапност: 7
950ден.
 
   - ИЛИ -   

Ланец за 8-брзински менувачки систем.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sram, pc 850