Truvativ Stylo T20
Кошничката е празна!
Најпродавани

Truvativ Stylo T20

Truvativ Stylo T20
Бренд: SRAM
Код на производот: SRAM
Достапност: 2
1,090ден.
 
   - ИЛИ -   

MTБ волан 31.8мм
Алуминиум 6061
Должина: 600мм
Тежина: 192гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: SRAM, Truvativ, Stylo