Nalini Acqua JKT 2.0
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Acqua JKT 2.0

Nalini Acqua JKT 2.0
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
6,200ден.
4,340ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Јакна за заштита од ветер - со лесна водоотпорна заштита!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Основни технички карактеристики:
-водоодбивно третирана,
-раглан ракави,
-заштита од внатрешниот дел на патентот и под брадата,
-делот околу вратот е обложен со мек материјал,
-внатрешни, странични џебови,
-рефлектирачки детали во задниот дел,
-водоотпорен патент,
-еластичен дел околу половината...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, acqua