Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Classica Jersey

Nalini Bas Classica Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
4,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налини.

Модел со комфорен/регулар фит - со одлична дишливост!
Ракавите се мрежести, со што се добива одлично чувство на комфор и слобода на движење. Моделот е изработен со три џеба во задниот дел, еластичен фат околу рацете и половината, YKK патент во цела должина - со заштита од внатрешната негова страна.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas, classica, jersey