Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Cross Jersey

Nalini Bas Cross Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
4,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налини.

Модел со патент по целата должина и кратки ракави - направен од материјал кој е отпорен на абење/триење и кој лесно се суши. Наменет посебно (но не исклучиво секако) за планински велосипедизам и во овој модел вклучени се три џеба во задниот дел и еластичен, силиконизиран фат околу половината.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas, cross, jersey