Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Respect Jersey

Nalini Bas Respect Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 3
7,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налини.

Модел кој има одлична дишливост и еластичност и кој дава префинето чувство на леснотија.
Овој модел е направен од 100% рециклиран полиестер - супер лесен и со микро перфорирање. Ракавите и страничните панели се направени од материјал кој е отпорен на абење/триење, а во задниот дел има шест џеба - поставени на различна висина, од кои трите кои доаѓаат постранично - од материјал отпорен на абење/триење.
Дел од другите детали:
YKK патент по цела должина со заштита од неговата задна страна како и при самиот врв, еластичен/силиконизиран грип околу половината, рефлектирачки детали во предниот панел и во централниот заден џеб...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas, respect, jersey