Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Ergo Mesh Jersey

Nalini Bas Ergo Mesh Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
6,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налини.

Модел кој има одлична дишливост и еластичност и кој дава префинето чувство на леснотија - за најтоплите предели и денови! Тој е целосно изработен од растеглив, мрежест материјал, добиен од рециклиран полиестер. Благодарение на неговата одлична дишливост, тој е добар избор и за Вашите тренажни сесии во затворен простор.
Дел од деталите: YKK патент по цела должина со заштита од неговата внатрешна страна, како и при врвот, силиконизирани грипови околу половината - од задната страна, крој „без шевови“ - со топлинско спојување на материјалот, 3 џеба од задната страна...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas, ergo mesh, jersey