Nalini AIS Click
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini AIS Click

Nalini AIS Click
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
6,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Долен дел за велосипедизам oд италијанската компанија Налини.

Модел кој има одлична дишливост и еластичност!
Три во едно: МТБ бермуди со 6 џеба и перниче кое по потреба може да се вади лесно (со што бермудите може да се користат и сами по себе за други активности: трчање, планинарење и сл.) и е направено од Ликра. Материјалот на бермудите е отпорен на триење/абење, растеглив е и дава голема слобода на движење, а и лесно се суши... 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, click