Nalini Bas Sun Block Jersey
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Sun Block Jersey

Nalini Bas Sun Block Jersey
Nalini Bas Sun Block Jersey Nalini Bas Sun Block Jersey Nalini Bas Sun Block Jersey Nalini Bas Sun Block Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 7
6,700ден.
3,350ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Овој дрес е направен од полиамид и еластан и има посебно чувство на мекост и комфор при допир! Исто така материјалот овозможува и висока УВ заштита. Во задниот дел има 5 џеба: три во класична позиција и два во страничните панели, а исто така, аплицирани се и рефлектирачки детали.

Дел од основите карактеристики:
- Компактен и хидрофилен главен материјал, со што се овозможува чувство на свежина,
- Странични панели од супер лесен материјал, а перфорации во делот под пазувите,
- YKK® во цела должина, со заштитен материјал позади него, како и во делот под брадата,
- Еластичен микрофибер материјал околу половината, со силиконизирани детали за подобар грип,
- 5 џеба: 3 класични + 2 во страничните панели...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, sun block