Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue

Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue
Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue Nalini Bas Ergo Mesh Jersey blue
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
6,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел од дрес за велосипедизам од колекцијата Пролет-Лето 2021, на италијанската компанија Налини.

Модел кој има одлична дишливост и еластичност и кој дава префинето чувство на леснотија - за најтоплите предели и денови! 

Тој е целосно изработен од растеглив, мрежест материјал, добиен од рециклиран полиестер. Благодарение на неговата одлична дишливост, тој е добар избор и за Вашите тренажни сесии во затворен простор.

Дел од деталите: YKK патент по цела должина со заштита од неговата внатрешна страна, како и при врвот, силиконизирани грипови околу половината - од задната страна, крој „без шевови“ - со топлинско спојување на материјалот, 3 џеба од задната страна...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas ergo