Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Speed Jersey

Nalini Bas Speed Jersey
Nalini Bas Speed Jersey Nalini Bas Speed Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
4,900ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Горен дел на дрес за велосипедизам, дизајниран од полуотворен, структуриран, еластичен материјал - за подобра дишливост!

Ергономскиот крој во делот на рамењата, овозможува голема слобода на движење и совршен фит при тркачка позиција на велосипедот. Тоа исто така се овозможува и од посебниот крој на предниот панел!

Текстурираниот, еластичен и мрежест материјал пак, овозможува подобра дишливост и овој дрес е идеален за потоплите денови во годината!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, speed