Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bas Road

Nalini Bas Road
Nalini Bas Road Nalini Bas Road
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 1
6,500ден.
5,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

 

Од овој модел имаме уште само една големина на залиха: С
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!

Комфорен долен дрес за велосипедизам, дизајниран од Ликра и еластични прерамки. Перничето е поставено со малку подебела подлога, во која има и мали вметоци со гел - за возачи кои сакаат посебна поддршка при седењето/возењето. 

Основни карактеристики:
- Еластична ликра за оптимална поддршка на мускулите,
- Горниот дел - делот кај грбот, направен е од мрежест материјал за подобра дишливост,
- Многу лесен микрофибер во делот околу нозете, со силиконизирани точки за подобар фат околу мускулите за да нема изместување на дресот,
- Рефлектирачки логоа во страничните делови и задниот дел...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, bas road