Nalini Exagon
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Exagon

Nalini Exagon
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
2,900ден.
1,450ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

На залиха уште само M и ХХЛ големина.
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Зимски ракавици за велосипедизам, со одлична отпорност на ветер, а конструирани со водоодбивниот Термоспорт материјал.

На дланките, за подобар грип, поставен е силиконизиран додаток, а од горната страна пак - рефлектирачко лого, за поголема видливост, а со тоа и безбедност.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, exagon