Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini BOW 3D Winter

Nalini BOW 3D Winter
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 15
3,700ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Топли камашни со 3-слоен материјал од страните и водоодбивен третман.

Во предниот дел, поставен е додаток кој е отпорен на ветер, а закопчувањето е на патент - кој е водоотпорен.
Во релот кај петата, како и делот над патентот - поставени се рефлектирачки додатоци, за зголемена видливост, а со тоа и Ваша безбедност на патот.
Во долниот дел пак, на контактните површини, направено е засилување на материјалот.

Големини (препорачуваме сепак да се проба поради различно модели/калапи):
S (38/40)
M (41/42)
L (43/44)
XL (45/46)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, winter, show covers