Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Balaclava

Nalini Balaclava
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 8
1,850ден.
 
   - ИЛИ -   

Балаклава - за сериозно студено време, за термоизолација во делот на лицето и главата.

Конструкцијата на овој модел е од комфорен и растеглив материјал, а во предниот дел, втор тип на материјал кој за подобра дишливост има перфорации.
За зголемена видливост, а со тоа и Ваша поголема безбедност на патот, на овој модел поставени се и рефлектирачки логоа.
Унисајз.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, balaclava