Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Color Socks blue

Nalini Color Socks blue
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 15
800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Многу лесни и дишливи чорапи за велосипедизам од италијанската компанија Налини, која во дизајнот и конструкцијата користи детали кои овозможуваат одличен комфор при возењето.

Висина: 22цм
Материјали: 92% полиамид, 8% еластан

Големини:
С/М: 38-40
Л/ХЛ: 41-43
ХХЛ: 44-46

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, color