Nalini Closter yellow
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Closter yellow

Nalini Closter yellow
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 8
2,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ракавици за велосипедизам со „рејсинг“ фит.

Анатомски модел со високи перформанси, со потпoрни задебелувања во соодветните контакти точки.
Перфорирана горна површина за вентилација.
Лесно спроведување/дишливост на влагата/потта од внатре кон надвор.
Рефлектирачки елементи...

Материјали:
горен панел: 82% полиамид, 18% еластан
Дланка: 62% полиамид, 38% еластан
Палец: 100% полиестер

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, closter