Elite Freehub Shimano
Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Freehub Shimano

Elite Freehub Shimano
Бренд: Elite
Код на производот: elite
Достапност: 1
2,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Соодветен избор за Шимано систем - за тренажери Елит и тоа модели како Дирето, Суито...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, campagnolo