Elite Folding Mat
Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Folding Mat

Elite Folding Mat
Elite Folding Mat Elite Folding Mat
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 8
2,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Подлога за тренажер

Овој нов модел на подлога за тренажер е еден од најинтересните додатоци за зајакнување на тренажниот дел од домот/канцеларијата.
Подлогата е во црна боја, со белото лого на Елит, многу е лесна и лесно свитлива и во голема мера го зголемува комфорот на целиот тренажен сетап, како и овозможува заштита на површината на која се тренира.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, folding mat