Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Ala black soft touch

Elite Ala black soft touch
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 20
700ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој модел има голема издржливост, а неговиот динамичен, елегантен и модерен дизајн - одговара на било кој модел на велосипед.

Тежина: 39 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, ala