Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite, T-Race

Elite, T-Race
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 19
730ден.
 
   - ИЛИ -   

Т-Рејс е новиот модел на држач за бидон од италијанската компанија ЕЛИТ!
Ова е модел со т.н. „мек фат“ - дизајниран да може во него многу лесно да се става и вади бидон, од било која страна.

Направен е од посебно засилен материјал и е одличен не само за друмски велосипеди, но и за планински и гравел возења и овозможува одличен грип и издржливост.

Тежина: 29 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, t-race