Elite Travel Block
Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Travel Block

Elite Travel Block
Elite Travel Block Elite Travel Block
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 5
1,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Блок со кој се подигнува висината на предното тркало, изедначувајќи ја при тоа неговата висина со висината на задното тркало (кое е поткренато на тренажерот), со што се добива понормална позиција и подобар комфор за тренинг.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, travel block