Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Vaiseta Bag

Elite Vaiseta Bag
Elite Vaiseta Bag Elite Vaiseta Bag
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 8
3,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Најдобар начин за заштита на Вашата инвестиција во тренингот - на Вашиот тренажер. Оваа торба е многу издрлжива и ќе Ви помогне во голема мера не само во чувањето на тренажерот, кој ќе биде заштитен од разно-разни влијанија - туку и за неговиот транспорт.

Компатибилна е со сите модели на тренажери кои се на продажба во нашиот центар.

Во торбата, од надворешна и внатрешна страна има и џебови во кои може да се чуваат разни аксесоари поврзани со тренажерот, како на пример потребен алат, адаптер, блок за подигнување на предно тркало, гаранции... Се’ да си биде на едно место.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, vaiseta