Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Training Mat

Elite Training Mat
Elite Training Mat Elite Training Mat Elite Training Mat
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 5
5,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Подметач за тренажери.

Го подобрува комфорот при тренингот, а ја заштитува и површината над која тренирате во Вашиот дом - од разни валканици, ситни парченца гума, уље, пот...
Исто така помага и во намалување на звукот при тренингот, а посебно ако тренажерот е поставен на дрвен под.

Димензии: 1800/900мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, training, mat