Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Potenza 11s 36-52T

Campagnolo Potenza 11s 36-52T
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
15,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Пренос: Campagnolo Potenza 11s
Однос: 36-52Т
Курбла: 172.5мм
Тежина: 771гр.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo Potenza 11s 36-52