Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Bora Ultra 50 left spoke

Campagnolo Bora Ultra 50 left spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
350ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Кампањоло Ultra 50 тркало - за предно тркало и/или лева страна на задно тркало
Произведено во Белгија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo ultra 50