Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Bora 35 front spoke

Campagnolo Bora 35 front spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 10
400ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Кампањоло Ultra 35 тркало - за предно тркало
Произведено во Белгија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo ultra 35