Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Khamsin front spoke

Campagnolo Khamsin front spoke
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
200ден.
 
   - ИЛИ -   

Жица за Капањоло Камсин тркало - за предно тркало
Произведено во Тајван

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo khamsin