Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Potenza 11s front

Campagnolo Potenza 11s front
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 1
4,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Преден менувач: Campagnolo Potenza 11s
Произведено во Романија

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Campagnolo Potenza 11s