Кошничката е празна!
Најпродавани

Campagnolo Potenza Dual Pivot brakes

Campagnolo Potenza Dual Pivot brakes
Бренд: Campagnolo
Код на производот: Campagnolo
Достапност: 2
3,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Сет кочници
Класа: Кампањоло Потенца
Тежина: 319гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: campagnolo, potenza