Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini LADY Warm Jersey

Nalini LADY Warm Jersey
Nalini LADY Warm Jersey Nalini LADY Warm Jersey
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 2
6,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Женски, горен дрес за сезона есен-зима, кој благодарение на структурата на материјалот, нуди заштита од ветер. Може да се користи и под јакна за време на постудените денови или пак и сам по себе секако - кога температурата би била потопла.

Основни карактеристики:
- Горен дрес со термо и растеглив материјал,
- ергононски ракавици со простор/дупка низ која може да се постави палецот, за минимизирање дополнително на проток/струење на ветер при возењето,
- патент по целата должина,
- 3 асиметрични џебови во задниот дел,
- рефлектирачки елементи над и под џебовите за дополнителна видливост/безбедност при возењето,
- рефелтирачки логоа,
- заштита околу патентот...

Овој модел е со „рејсинг“ фит - со анатомски и ергономски крој. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, lady