Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Santerno black

Nalini Santerno black
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
6,500ден.

Модел од колекцијата есен/зима на Налини под логото на „Бјанки Милано“ - посветен на Бјанкистите :)

Основни карактеристики:
- Термален дрес, со преден и заден дел направен од термо/поларест материјал.
- Ракавите се од комфорен, растеглив материјал, во т.н. „раглан“ крој.
- Патентот е во целосна должина, а во задниот дел има 3 џеба.
- Силиконизиран грип во задниот дел околу половината.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, santerno, bianchi milano