Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini New Pure Mid gloves

Nalini New Pure Mid gloves
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 1
2,500ден.
1,750ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ракавици за велосипедизам со анатомски фит.

Од овој модел, на залиха имаме уште само големина С.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

- силиконизирани додатоци во делот кај дланката, за добар грип,
- додатоци во делот кај палецот и показалецот, за можност за работа на екрани на допир...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, mid