Bryton Smart Heart Rate Monitor
Кошничката е празна!
Најпродавани

Bryton Smart Heart Rate Monitor

Bryton Smart Heart Rate Monitor
Бренд: Bryton
Код на производот: bryton
Достапност: 4
4,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Сензор за пулс, компатибилен како со километражи, така и со паметни телефони - користи АНТ+ и Bluetooth технологија за поврзување.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bryton, heart