Zefal IronPack 2M
Кошничката е празна!
Најпродавани

Zefal IronPack 2M

Zefal IronPack 2M
Zefal IronPack 2M Zefal IronPack 2M Zefal IronPack 2M
Бренд: Zefal
Код на производот: zefal
Достапност: 3
2,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Торбичка со многу издржлива конструкција, која се монтира под седиштето на Вашиот велосипед, со помош на систем на две гуртни-лепенки: една оди под шипките на седиштето, а другата околу колчето.

Волумен: 0.9 литри

Тежина: 135гр.
Димензии: 175х90х95мм
Материјал: Полиестер 420Д ТПУ

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: zefal