Vaude Aqua 24L Green
Кошничката е празна!
Најпродавани

Vaude Aqua 24L Green

Vaude Aqua 24L Green
Vaude Aqua 24L Green Vaude Aqua 24L Green
Бренд: Vaude
Код на производот: vaude
Достапност: 2
4,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Торба за на багажник за на велосипед

Волумен: 24Л

Водоотпорна торба, чиј отвор се затвора со мотање во ролна, со што може да се добие компактен волумен при секое затворање, согласно искористениот простор внатре.

Торбата доаѓа со праткична гуртна/прерамка, со која може да се носи на рамо, кога ќе се извади од багажникот - која прерамка пак, може лесно да се отстрани од торбата, за безбедност при возењето (за да не дојде до заплеткување во жиците).

Торбата има рефлектирачки елементи за подобрена видливост во сообраќајот. 

За прицврстување на торбата на багажникот, се користи докажаниот QMR 2.0 систем, кој е многу лесен и интуитивен за користење, а кој исто така и може да се заклучи...

Торбата е изработена од материјал кој е обложен со полиуретан (ПУ), а не со штетниот ПВЦ, а исто така и водоотпорноста се постигнува со користење на еколошки методи...

Концепт, развој и производство - во Германија.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: vaude, aqua