Nalini Arietta
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Arietta

Nalini Arietta
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
2,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Елек за велосипедизам од италијанската компанија Налини.

Лесен елек, наменет за заштита од ветер.
Патент по целата должина - со заштита при врвот/горниот дел при закопчувањето, растеглив дел околу половината...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, arietta