Nalini Bow Reflective Classica
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Bow Reflective Classica

Nalini Bow Reflective Classica
Код на производот: nalini
Достапност: 2
8,700ден.
4,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Долен дел од дрес за велосипедизам, од најновата колекција на италијанската компанија Налини.
Moже да се користи во текот на постудените денови во годината.

Од овој модел на залиха имаме уште само Л и ХЛ големина.
Одлична цена со 30% ПОПУСТ

Овој модел е дизајниран со рефлектирачки детали, кои во голема мера ја зголемуваат неговата забележливост во сообраќајот. Термален модел со одредена отпорност на ветер, одлична дишливост и еластичност, изработен со мазни шевови за максимален комфор!
Дел од деталите: ергономска конструкција, термо материјал, рефлектирачки странични делови, рефлектирачки логоа, еластично, анатомско перниче, мазни шевови за комфор, комфорен фат околу нозете.

За „студеникави“ денови - одличен избор во комбинација со ногавици!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, classica, reflective