Nalini Road Wind LADY tight
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Road Wind LADY tight

Nalini Road Wind LADY tight
Nalini Road Wind LADY tight Nalini Road Wind LADY tight
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 6
7,400ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Зимски долен дел - со женски крој, овој модел е дизајниран за велосипедисти кои сакаат комфор и високо ниво на заштита од временските услови.

Во предниот дел, одбран е материјал кој е со мембрана, со водоодбивен третман, а долу над зглобовите, материјало е отпорен на вода и валканици од влажните услови на патот. 
Материјалот околу половината и во задниот дел е направен од термален, растеглив материјал - за максимална слобода при носењето/движењето.

Ова е одличен, ергономски модел, во кој исто така за поголем комфор, шевовите се мазни, за поголема безбедност - логоата се рефлектирачки, а направен е со користење и на перниче кое одговара на женската анатомија.

Препорачан температурен опсег: 1°C to 7°C

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, lady, road wind