Nalini LADY Road JKT
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini LADY Road JKT

Nalini LADY Road JKT
Nalini LADY Road JKT Nalini LADY Road JKT
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 5
7,300ден.
5,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Ни доаѓа нова сезона - и уште на самиот почеток, одлична цена со 20% ПОПУСТ за дамите!!!

Зимски дрес - со женски крој и компактна структура на материјалот, со што се овозможува добра заштита од ветер, а во помеки денови, со тоа овој дрес може да биде носен и како горен/последен слој. Во постудени денови, секако со соодветна комбинација на основен слој и јакна - може да се користи и во постудени денови.

Материјалот е растеглив и комфорен, а изборот на боја/дизајн, го прави возачот лесно забележлив во сообраќајот, што е особено важно во студените периоди од годината, кога деновите се пократки, потемни и сиви.

Патентот е со цела должина, а во неговиот заден дел, има заштитен додаток кој штити од закачување на основниот слој на пример или пак од штитнување, но и помага и штити од ветер.

Во задниот дел на дресот, има три џеба, асиметрично поставени, кои на горниот свој дел имаат рефлектирачка лента, која дополнително помага во Ваша безбедност/видливост на патот, како и дополнителните рефлектирачки логоа од двете страни на дресот.

Препорачан температурен опсег: 8°C to 13°C

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, road, lady